PAJACYKI- Dzień Babci i Dziadka

W dniu 20 stycznia 2016r. w naszej grupie odbyła się uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka.
     Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego   w tym szczególnym dniu dzieci z ,,Pajacyków” również pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach  i wspólnie ze swoimi paniami przygotowały dla nich montaż słowno-muzyczny i taneczny.

Licznie przybyli goście zasiedli przy przygotowanych dla nich stołach i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość oraz skupienie. Dzieci zaprezentowały program artystyczny, a następnie wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty dla swoich ukochanych Babć i Dziadków. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek.

Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Następnie dzieci wraz z Babciami oraz Dziadkami zostali zaproszeni do wspólnego tańca oraz  na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek.

Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków!

Kalendarz imprez i uroczyści

• 06.09.2017r. godzina 17.00- Zebranie z Rodzicami
  • 21.09.2017r godzina 9.45- Teatrzyk w przedszkolu pt. "Hokus-pokus z magią na wesoło
  • 28.09.2017r "KINO MALUSZKA"- "Miś Kudłatek- Jesienna przygoda", " Reksio- Jesień"
  • 29.09.2017r. godzina - Festyn rodzinny "Raz , dwa trzy przedszkolakiem jesteś Ty" - wspólna zabawa

PAŹDZIERNIK

• 18.10.2017r. - „KINO MALUSZKA”: „Przygody Kota Filemona- poczekaj Bonifacy” i „Reksio i świerszcz", "Zaczarowany ołówek- zabłąkani w lesie”
  • 30.10.2017r. godzina 11.40- grupy: Zajączki, Biedronki i Skrzaty wybierają się do Xsaverianum na "PINOKIO"

LISTOPAD

• 23.11.2017r. - "KINO MALUSZKA" - Dzień pluszowego Misia- zapoznanie dzieci z różnymi bajkowymi misiami "Padington - Gra w golfa", "Miś Yogi - Najlepsi kumple","Przygody Koralgola- Poranek misia".
  • 24.11.2017r. godzina 10.30 - Teatrzyk w przedszkolu pt. " Przyjaźń to skarb"

• GRUDZIEŃ
  •                              STYCZEŃ